Namenite del dohodnine društvu

Skladno s 142. členom zakona o dohodnini lahko vsak državljan zahteva, da se do 0,5 odstotka dohodnine, odmerjene po tem zakonu od dohodkov, ki se vštevajo v letno davčno osnovo, nameni tudi za financiranje invalidskih organizacij.

Pozivamo vse zainteresirane, da  namenijo svoj del dohodnine naši invalidski organizaciji, torej slepim in slabovidnim osebam.

Če želite del svoje dohodnine nameniti Medobčinskemu društvu slepih in slabovidnih Murska Sobota čim prej izpolnite obrazec Davčne uprave RS Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije.

Obrazec dobite  na enotah Davčnih uradov ali na sedežu  društva, Arhitekta Novaka 4, Murska Sobota.

Nikoli ne veste, kdaj se boste morda tudi sami znašli med osebami z okvaro vida!

Hvala.