9. mednarodno srečanje v vrtnem kegljanju in šahu

Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Murska Sobota se je, 5.7.2014 v Gorišnici udeležilo 9. mednarodnega srečanja v vrtnem kegljanju in šahu.

Sodelujoči partnerji Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Murska Sobota in Ptuj, društvo slepih Čakovec in društvo slepih Lenti so se pomerili v vrtnem kegljanju in šahu.

Ekipa I MDSS Murska Sobota je v vrtnem kegljanju od osmih sodelujočih ekip dosegla 3. mesto, ekipa šaha MDSS Murska Sobota pa 2. mesto.

V skladu s podpisanim  mednarodnim dogovorom je bilo 9. mednarodno srečanje izvedeno v organizaciji Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Ptuj.

Na začetku je prisotne pozdravil predsednik Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Ptuj, nakar so si sledili pozdravni nagovori predsednikov vseh sodelujočih partnerjev.

Dan, ki je bil poleg tekmovanj,  v zgoraj omenjenih panogah,  je bil kulturno obarvan in popestren z izmenjavo medsebojnih izkušenj vseh sodelujočih.