Ptujska gora, srečanje slepih in slabovidnih na zahvalnem dnevu

Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Murska Sobota Vas prisrčno vabi, v soboto – 31. maja 2014 na Ptujsko goro, kjer bomo skupaj praznovali naš zahvalni dan. Slepi in slabovidni želimo pokazati, da ne pozabljamo nikogar, ki nas vidi s srcem in ostajamo hvaležni vsem, s katerimi premagujemo razdalje in dvigamo duha.

Zahvalna sveta maša pri Mariji zavetnici s plaščem se bo pričela ob 11.00 uri.

Pri bogoslužju in kulturnem programu bodo sodelovali člani Medobčinskih društev slepih in slabovidnih Maribor in Ptuj.

Sledilo bo druženje optimističnih ljudi ob skromni pogostitvi.

ODHOD: izpred sedeža društva Arhitekta Novaka 4, Murska Sobota ob 8.45 uri.

PRIHOD: na sedež društva Arhitekta Novaka 4, Murska Sobota do 17.30 ure.

Prijave zbiramo na telefon društva 02 5211042;  najpozneje do srede, 14.5.2014.

V ta namen bo MDSS Murska Sobota organiziralo skupni avtobusni prevoz. Ob predvidevanju, da se srečanja vernikov udeleži zadostno število  (50 oseb) bo prispevek  uporabnika po osebi 9,00 € oziroma ob prijavi manjšega števila udeležencev bo ta prispevek sorazmerno višji. Točen znesek bo znan po preteku roka za prijavo.

Udeležba na lastno odgovornost.

Skupaj gradimo boljši svet!