2. krog vrtno kegljanje

Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Murska Sobota je v torek, 31.5.2022, organiziralo in izvedlo 2. krog regijskega tekmovanja v vrtnem kegljanju – vzhodna regija. Tekmovanje je bilo organizirano in izvedeno na vrtnem kegljišču društva na naslovu Arhitekta Novaka 4, Murska Sobota.

Tekmovanje se je pričelo ob 11.30 uri. Potekalo je po Pravilniku športno - rekreativnih tekmovanj Zveze društev slepih in slabovidnih Slovenije.

Sodnik in zapisnikar je bil Franc Vaupotič. Komisija s strani tekmovalcev: Andrej Strelec, Renato Poš in Danilo Kreslin.

Tekmovanje, ki se ga je udeležilo 25 tekmovalcev iz MDSS Murska Sobota, MDSS Ptuj in MDSS Maribor je potekalo brez zapletov in   je bilo zaključeno ob 14.30 uri. Dogodek so spremljala sredstva javnega obveščanja.

Rezultati tekmovalcev našega društva:

ženske
B1 Silva Mlinarič je osvojila 2. mesto. B2 Marija Jurančič je osvojila 1. mesto. B3 Milica Ivanuša je osvojila 1. mesto.
Ženska ekipa MDSS Murska Sobota je osvojila 1. mesto.

moški
B1 Anton Gomboc je osvojil 2. mesto. B2 Silvo Vršič je osvojil 5. mesto. B3 Danilo Kreslin je osvojil 2. mesto.
Moška ekipa MDSS Murska Sobota je osvojila 4. mesto.
Posamezniki
B2 Anton Topolnik je osvojil 6. mesto (ena tekma) B4 Aljoša Kociper je osvojil 3. mesto (ena tekma) B4 Dušan Cigüt je osvojil 2. mesto.