Srečanje društev in invalidskih organizacij v Mestni občini Murska Sobota

V organizaciji Mestne občine Murska Sobota in Sveta za invalide pri občini se je naše društvo udeležilo srečanja društev in invalidskih organizacij v Mestni občini Murska Sobota.

Srečanje je bilo na sedežu Društva paraplegikov Prekmurja in Prlekije. Prisotne je pozdravil župan dr. Aleksander Jevšek,  predsednik Sveta za invalide v MO Murska Sobota Branko Gornjec, pozdrav pristonim pa je namenil predsednik Društva paraplegikov Prekmurja in Prlekije Stanko Novak.

Prijetno tople sončen oktoberski dan je bil obogaten s kulturnim programov, predstavitvijo lokostrelstva ter s športnim udejstvovanjem prisotnih v vrtnem kegljanju, šahu, pikadu in namiznem tenisu.

Presrečni smo, da je naše društvo prejelo priznanje za doseženo 1. mesto na športnih igrah 2018.