Božični koncert

V cerkvi Svete Marije vnebovzete v Turnišču je bila izvedena javna kulturna prireditev v organizaciji MDSS Murska Sobota ter Društva paraplegikov Prekmurja in Prlekije. V programu so nastopili pevci omenjenih obeh društev ter Cerkveni mešani pevski zbor Marija pod logom župnije Turnišče. V program je bil vključeni inštrumentalni kvintet OŠ Bogojina. Povezovalka programa je bila Majda Slavinec, članica MDSS Murska Sobota. Vodja pevskega zbora MDSS Murska Sobota ter Društva Paraplegikov Prekmurja – prof.  Valerija Šömen.     Zborovodja Matej Pucko je vodil Cerkveni mešani pevski zbor Marija pod logom župnije Turnišče. Dogodku prisluhnilo do 180  oseb. Na prireditvi so se zbirala dobrodelna finančna sredstva.