Novoletni koncert v cerkvi Svete Trojice v Odranciih

"Snežinke tiho prekrijejo sledi,

a čas naj ne izbriše

dragocenih človeških sledi,

ki stkali smo jih od soljudi."

S prekrasno mislijo in inštrumentalnimi zvoki Komornega šolskega orkestra OŠ  Bogijina se je pričel javni kulturni dogodek.

Nastopili so:

Komorna pevska zbora Društva paraplegikov Prekmurja in Prlekije ter Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Murska Sobota(zborovodkinja: Valerija Šömen), Cerkveni mladinski zbor župnije Odranci(zborovodkinja: Helena Vrbnjak), Cerkveni pevski zbor Neuničljivo upanje Odranci (zborovodkinja: Nuša Zadravec), Komorni šolski orkester OŠ Bogojina (mentorica: Valerija Šömen).

Program, ki je bil skrbno izbran je božal srca prisotnih, ki so uživali ob nežnih spevnih melodijah. Aplavdiranje na koncu je dokazalo zadovoljstvo prisotnih. Zahvaljujemo se   odranskemu župniku msgr. Lojzetu Kozarju, ki je odstopil prostore cerkve za izvedbo koncerta ter  vse nastopajoče pogostil v župnijskih prostorih.

Okrog 230 poslušalcev, več kot 100 nastopajočih je doživelo prelep nedeljski popoldan v odranski cerkvi, ki je znana daleč na okoli po svoji nenavadni arhitekturi.